top of page
Toplantı

RİSA ürün gamının neredeyse tamamında kullanılan alüminyum gümüş beyazı renkte metal bir elementtir. Bileşikler hâlinde yerkabuğunun %15’ini oluşturur. Isıyı ve elektriği iyi iletir. Demirden üç kat hafiftir. Hava ve kaynar su, üzerinde ince bir oksit tabakası oluşturmaktan başka etki yapmaz.

Alüminyum, saf ya da alaşımlar hâlinde uçak, otomobil ve gemi sanayiinde, inşaatlarda doğrama olarak, mutfak eşyası ve kablo yapımında kullanılır. Plastik kompleksleri, ilâç sanayiinde yumuşak tüp yapımında kullanılan alüminyumdan, dekoratif ve sanatsal amaçlarla da yararlanılmaktadır.

RİSA, sağladığı birçok avantajı göz önünde bulundurarak yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan radyatör panellerini alüminyumdan üretmekte ve Türkiye’de ilk olan birçok yenilikle birlikte kullanıcılarına gururla sunmaktadır.

Sektörde saygı duyulan tecrübesini yüksek teknoloji, trend yaratan ürün gamı ve inovatif çözümlerle birleştiren RİSA, 2003 yılından bugüne radyatör dünyasının en önemli markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Her geçen gün değişen ve doğayı koruyan çözümlere ihtiyaç duyan dünyada, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu ön plana çıkarken, bu gereklilik sadece üreticilerin değil, tüketicilerin de önem verdiği bir kriter olarak dikkat çekmektedir. RİSA, bu anlayışla yön verdiği AR-GE çalışmalarıyla alüminyum radyatör alanında Türkiye’de pek çok ilke imza atmıştır.

Yeni teknolojilerle birlikte ısıtma sistemleri sektörü de gelişmekte, radyatör artık sadece bir ısınma unsuru değil, mekanlar için önemli bir dekorasyon detayı olarak da tercih edilmektedir. Tüm modellerinde montaj, işletim ve satış sonrası destekle müşteri beklentilerine toplam kalite anlayışıyla hizmet veren RİSA en doğru, en kaliteli ve en pratik çözümü sunmayı ilke edinmiştir.

Kaynaksız, contasız ve vidasız olarak sıkı geçme yöntemiyle üretilen radyatörler, RİSA’ya özel üretim teknikleri sayesinde son derece güvenli ve uzun ömürlüdür. RİSA, teknolojiye yaptığı yatırımla birlikte tasarımlarında farklılık, verimlilik ve konforlu kullanımın yanı sıra her beğeni ve mimariye uygun renk ve ebatlarda radyatörler üreterek, mutlu ve sıcak yaşam alanlarının vazgeçilmezi olma misyonuyla yoluna devam etmektedir.

Çeyrek asra yaklaşan birikimiyle, ülkenin her yerinde sağladığı güvenle, bugün artık birçok prestijli projede yer alan RİSA imzası, mutlu yaşam alanlarının vazgeçilmezidir.

Hakkımızda

Şirketimiz alüminyum radyatör üreten bir tesis olup; dünya standartlarına uygun üretim yapmak amacıyla;

  • En üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanmasını,

  • Her alandaki sürekli iyileştirme faaliyetleri ile maliyetleri düşürerek müşteri tatmininin arttırılmasını,

  • Sürekli iyileştirme yaklaşımıyla tüm birimlerde üretim hedeflerine ulaşılmasını ve verimliliğin artırılmasını,

  • Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğe bağlı hareket ederek Kalite Yönetim Sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi ve sürekli iyileştirilmesini,

  • İşini sahiplenen, dürüst, kendini yenileyen, bilgisini paylaşan, verimli çalışmanın bilincinde, çalışanlara, şirkete, müşterilerimize ve tedarikçilerimize sağlayacağı kazancın farkında olan personel ile çalışılmasını, 

  • Tüm çalışanların yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için eğitime ve ekip çalışmasına önem verilmesini,

  • Sektörlere ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,

  • Bulunduğu sektörde her yönüyle örnek alınan, ürününü/hizmetini çağın gereklerine uyarak, müşteri beklentileri ile örtüştüren güvenilir ve her zaman tercih edilen bir firma olmayı,

  • Üretmiş olduğumuz ürünlerde yasal şart ve standart gereklilikleri her zaman uygulayan hizmet anlayışı içerisinde ürünler üretmeyi,

  • İçinde bulunduğumuz topluma saygılı, uluslararası örnek bir kuruluş olmayı,

 

Kalite Politikası olarak belirlemiştir.

Kalite Politikamız

Misyonumuz

En güncel teknolojinin kullanıldığı üretim tesislerimizde, operasyonel verimliliği artırmayı amaçlayarak, esnek üretim yapımızı inovatif düşünce tarzımızla birleştirip müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayabilecek, yüksek kalitede üretim yapmak ve müşterilerimiz için değer yaratacak ürünler sunmak.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı ve müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden yaklaşımımızla Türkiye’de ve dünya pazarında lider alüminyum radyatör üreticisi olmak.

Misyon Vizyon

bottom of page